olej / płótno
100 x 100 cm
sygowany, datowany i opisany na odwrociu: PIOTR SZCZUR | „UFO BAR” | 100 x 100 cm | OLEJ / PŁÓTNO | 2018 | #PAINTINGSAMERICA