litografia / papier odklejony na płótnie konserwatorskim
100 x 65 cm
sygnowany i datowany p.d.: GRONOWSKI 38
odbito w zakładzie: ZAKŁ. GRAF. B. WIERZBICKI I SKA, WARSZAWA