Technika: litografia, papier Wymiary: odbitka 40x30 cm, plansza 50 x 40 cm Sygnatura: Originallithographie, poniżej kompozycji napisy typograficzne: tytuł, technika, wydawca.
Proweniencja: Grafika wiedeńskiego wydawnictwa Verlag des Gesselschaft fur verwielfaltigende Kust. Dolączona expertyza Kunstantiquariat R & R Brehmer.